Co děti potřebují

Mgr. Lucie Papoušková  |   2180x  |

Aby se dětem v naší mateřské škole co nejvíce líbilo, je nutné, abyste je z domova vybavili následujícími věcmi:

• Pohodlné a praktické oblečení do vnitřních prostor školky. Dítě v tomto oděvu stráví většinu dne. Je proto velice důležité, aby se v něm dítě cítilo opravdu příjemně. (tepláčky, legíny...)
  • Přezůvky, to znamená jakákoliv pohodlná obuv, kterou bude dítě nosit pouze ve třídě.
  • Oblečení pro pobyt venku. Přizpůsobit ročnímu období. Doporučujeme jedno oblečení na písek, kde se dítě může ušpinit a jiné na procházky.
  • Počasí bývá někdy nepřející, a proto by každý měl mít k dispozici pláštěnku a holínky (mějte na paměti, že i když prší, chodíme ven..)
  • U dětí člověk nikdy neví, co vyvedou nebo co se stane, a proto by se hodilo kompletní náhradní oblečení.
  • K odpolednímu spánku, uleháme v pyžamku!
  • I když není rýma, kapesník v kapse je i přesto prima.
  • věci do sauny - menší bavlněné prostěradlo a ručník.

Děti si své věci nepoznají, proto prosíme - všechny věci dětem podepište ( i botičky). Usnadníte tím práci nám i dětem.

A dále prosíme o donesení balení papírových hygienických kapesníčků a podle možností balík papíru na kreslení.