MŠ Kapička

Přání na prázdniny

1.července 2021  |   Důležitá sdělení  |   Mgr. Lucie Papoušková
Milí rodiče,
děkujeme vám za spolupráci během tohoto zvláštního a náročného školního roku, přejeme vám krásné léto a báječnou odpočinkovou dovolenou:-)
S některými se ještě uvidíme během prázdninového provozu, kdy se o vaše děti budou starat všechny paní učitelky  - na střídačku.

Těšíme se na vás všechny opět 1. září, vstříc naději, že příští školní rok bude v pohodě a nic nás neohrozí:-)

Vaše Kapička

Informativní schůzka pro rodiče přijatých dětí

25.května 2021  |   Důležitá sdělení  |   Mgr. Lucie Papoušková
Milí rodiče,
informativní schůzka pro rodiče přijatých dětí se bude konat v úterý 22. 6. 2021 od 15:30 hodin v budově MŠ Husova 3. Prosíme, přijďte bez vašich ratolestí. Vzhledem k bezpečnostním a hygienickým opatřením by se měl této schůzky zúčastnit za každé přijaté dítě pouze jeden zákonný zástupce.

Děkuji za pochopení
Mgr. Lucie Papoušková

Žádost o spolupráci

20.května 2021  |   Důležitá sdělení  |   Mgr. Lucie Papoušková
Milí rodiče,

chtěly bychom Vás touto cestou požádat o spolupráci. Pokud si zítra při příchodu do mateřské školy všimnete podezřelého předmětu či podezřelého cizího dospělého, nahlaste prosím tuto skutečnost neprodleně paní učitelce ve třídě.  Samozřejmě nepouštějte cizí neznámé osoby do budovy MŠ.

Děkujeme - Vaše učitelky MŠ

Focení - konec školního roku

10.května 2021  |   Důležitá sdělení  |   Mgr. Lucie Papoušková
Milí rodiče,
v pondělí 17. 5. 2021 se budeme ve školce fotit.
Proběhne společné focení tříd a také se budou fotit předškoláci jednotlivě na tablo.
Pokud budete chtít více fotek (jak společných, tak pro předškoláky, zapište se prosím na nástěnku ve vstupní hale).

Vaše kapičky

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 3. KVĚTNA 2021

30.dubna 2021  |   Důležitá sdělení  |   Mgr. Lucie Papoušková

Vážení rodiče,

níže naleznete odkazy k provozu škol a školských zařízení od 3. 5. 2021:

Návrat zdravých dětí do škol bez testů a bez roušek - v pondělí 3. 5. 2021

nformace_pro_skoly_a_skolsky_zarizeni_zmeny_ke_3._5. 2021

Dále Vás znovu důrazně upozorňujeme:

Pokud dítě kdykoli v předchozím dnu nebo ráno před nástupem do školky vykazuje jakékoliv známky onemocnění - nesmí do školky! Respektujte prosím toto nařízení, pro zachování provozu školky. V případě alergií vyžadujeme potvrzení lékaře - pokud jste ho již v MŠ neodevzdali, nebo není alergie zapsána lékařem v evidenčním listě.

Děkujeme vám za spolupráci a moc se těšíme na shledání:-)

Celkem článků: 29

Mateřská škola Jablonec nad Nisou, Husova 3, příspěvková organizace